Wyszukaj

Najnowsze

POGODA

Polecane Strony

Statystyki

Użytkowników : 5004
Artykułów : 120
Zakładki : 27
Odsłon : 116857

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 
KONKURS - wygraj Lot Balonem 18.09.2011r.

Już po raz czwarty Ełk gościł  najlepsze ekipy balonowe z całego świata . Obecnie Mazurskie Zawody Balonowe są największą imprezą balonową w Europie Środkowo-Wschodniej . MojaAutoGielda.pl już po raz trzeci bierze udział w Międzynarodowych Mazurskich Zawodach Balonowych jako jeden ze sponsorów . Po raz drugi organizujemy KONKURS - WYGRAJ LOT BALONEM . Lot odbędzie się w dniu 18 września 2011r we wczesnych godzinach rannych .

Co należy zrobić aby wziąść udział w konkursie ? To proste - wystarczy że dołączysz to fanów naszej strony na Facebooku do dnia 11 września 2011r. Spośród wszystkich lubiących naszą stronę wylosujemy 5 osób które polecą z nami balonem .

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie . Lot balonem zaplanowany jest dnia 18.09.2011r. na wczesne godziny ranne . Miejsce startu balonem - Ełk  (dokładna lokalizacja jak i godzina startu zostanie podana drogą mailową lub telefoniczną ) . Organizator konkursu mojaautogielda.pl zapewnia tylko darmowy przelot balonem . Koszty związane np. z dotarciem na miejsce startowe itp. ponosi zwycięzca . W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy portalu ogłoszeniowego mojaautogielda.pl oraz ich rodziny . Lista zwycięzców konkursu zostanie zamieszczona na naszej stronie dnia 12.09.2011r.

UWAGA lot może zostać przełożony na inny termin z przyczyn technicznych lub pogodowych.

Pamiętaj - do końca roku wszystkie opcje ogłoszeń GRATIS !!! ( np. ogłoszenie premium + 14 zdjęć  ) . Po dodaniu ogłoszenia wciśnij zapłać ( test płatności )  i podaj tylko maila aby twoje ogłoszenie ukazało się ze wszystkimi opcjami dodatkowymi w naszym portalu ogłoszeniowym .

                                                                              Pozdrawiam mojaautogielda.pl

Konkurs rozstrzygnięty . Lot balonem wygrali :

- Alicja D.

- Agnieszka Ż.

- Grzegorz M.

- Marcin D.

- Krzysztof M.

Zwycięzco gratulujemy . Już wkrótce będziemy znowu organizować lot balonem . Dołącz do fanów naszej strony i śledź wpisy na naszym Fan Page . Pozdrawiam MojaAutoGielda.pl